Látkové plenky MioSolo all in one

latkove plenky miosolo bambinomioNejjednodušší způsob jak používat látkové plenky, je vybrat si Miosolo. Miosolo jsou nejsnadněji používanými plenkami pro rodiče, kteří nechtějí dělat kompromisy v kvalitě, výkonu a vztahu k životnímu prostředí, ale ocení jednoduchost použití a s tim spojenou úsporu času. Používají se prakticky stejně jako jednorázové s tím rozdílem, že je perete a můžete je používat opakovaně. Látkové plenky Mio Solo využijete pro děti hned od narození až dokud je dítě potřebuje. Nemusíte při nákupu řešit velikost. Babydruky na předním díle a zapínámí na suché zipy přizpůsobí velikost změnám postavy dítěte při jeho růstu.

 

7 důvodů proč si vybrat Miosolo:

  • Jednovelikostní, nastavitelný vypasovaný střih plenky, sedí od narození až po nočník
  • Super savé jádro, odvádí vlhkost do plenky pryč od dětské pokožky
  • Oddělovací stále suchá vnitřní vrstva zabraňuje prosakování vlhkosti zpět na pokožku dítěte a současně se v případě znečistění stolicí snadno čistí.
  • Unikátní výsouvací superabsorpční jádro s úchyty pro snadné vytahování a vkládání zajišťuje učinné praní a rychlé sušení, takže potřebujete méně plenek.
  • Praní v pračce na 60°C
  • Možnost zvýšení absorpční kapacity použitím vložky mioboost (prodává se samostatně)
  • Nejsou potřeba žádné svrchní kalhotky

miosolo plenka diagram CZSnadná manipulace s plenkou při nasazování je zajištěna použitím optimalizovaných pásků suchých zipů Velcro ®, díky nimž plenka dítěti dokonale padne. Dvě řady patentek umožňují nastavení plenky od narození až do doby, kdy dítě přejde na nočník. Unikátním způsobem kombinuje výhody plenek All in One s kapsovými a vytváří tak zcela novou kategorii.

Superabsorpční a přitom rychleschnoucí jádro je spojeno s plenkou a jednim pohybem se vyjme či zasune zpět. Při prani je tak velmi dobře přístupné pro prací prostředky a při sušení rychle schne z obou stran. V případě potřeby se může vložit dovnitř ještě mioboost pro další zvýšení kapacity. Při používání se využije také kyblík na pleny s víkem, síťka na použité pleny, desinfekční prostředek miofresh a prací prostředek miocare.

Zjistěte jaké barvy a vzory jsou aktuálně dostupné a vytvořte si svoji vlastní kolekci plenek Miosolo, stačí jen klik

 

4.33 z 5 - 6 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP