Potřeby na praní Bambino Mio

MCWP 800GM 300Prací prášek MioCare

Velmi významnou součástí systému bavlněných plenek jsou výrobky pro jejich praní.

Nový prací prášek Miocare nahrazuje ostatním prací prášky velice zodpovědně. Je ideální na praní jak dětských plen, tak i oblečení. Miocare je hypoalergenní a nebiologický (neobsahuje žádné enzymy), dostatečně přirozený pro choulostivou pokožku Vašeho ditěte.

Desinfekce MioFreshMFR 750G 300

Miofresh je jedinečný produkt. Je to první desinfekční prostředek, který je příznivý pro jeho uživatele, je absolutně neškodný vůči životnímu prostředí a schopný biologického rozkladu. Je antibakteriální a během praní má schopnost likvidovat chorobopolodné zárodky, plenky vyčistí, osvěží a zbaví zápachu. Zároveň také zmírňuje potřebu plenky vyvařovat či předem namáčet.

Kyblík na pleny

Tento jedinečný kbelík na pleny poskytuje perfektní místo pro ukládání použitých plenek připravených k praní. Je vyrobený tak, aby ulehčil přesun plenek do automatické pračky. Po jeho horním obvodu jsou umístěny háčky na upevnění síťky na pleny (je dodávaná separátně). Uzaviratelné víko zajistí, že z něj neunikne žádný nežádoucí zápach. Spuštěním madla na přenášení do spodní polohy se víko zajistí tak, že ani při převrácení kyblíku z něj nespadne a plenky se nevyklopí na podlahu.

Kyblík na použité plenky spolu se síťkou na plenky a desinfekčním prostředkem Miofresh výrazně zvyšuje pohodlí při používání látkových plenek. Více informací na...

kbelík na pleny bucket

5.00 z 5 - 2 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP