Separační vložky Bambino Mio

BL NL2Plenková separační vložka dává systému Bambino Mio nový rozměr. Je to rozměr dokonalé ochrany zdraví dítěte a maximalizace pohodlí pro maminku.

Jednorázové separační vložky

Nová separační vložka Bambino Mio je ještě hebčí než dříve. Na dotyk působí jako hedvábně měkká tkanina. Propouští tekutiny do vícevrstvé plenky a snižuje jejich zpětné působení na pokožku dítěte. Tím brání působení moči přímo na pokožku a snižuje nebezpečí vzniku plenkové dermatitidy. Je-li znečištěna dětskou stolicí, chrání před tímto znečištěním plenku.
Nová plenková separační vložka je více ekologická, neboť je vyrobena z obnovitelných zdrojů (vlákna z kukuřičného škrobu) a je stále biodegradabilní ( biologicky odbouratelná). V případě znečištění stolicí ji jednoduše spláchnete do toalety. Pokud je jen mokrá od moči, může se kompostovat.
Separační vložku Bambino Mio můžete použít s jakoukoliv značkou látkových plen. Více informací zde...

Opakovaně použitelné separační vložky

Jsou ještě hebčí než cokoliv předtím. Tvarované super měkké vložky z microfleecu, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly výměnu opakovaně použitelné plenky. Navíc jdou prát a používat stejně jako látkové pleny opakovaně. Chrání tak zadeček dítěte, který je stále v suchu, chrání také látkové pleny před znečištěním a chrání i Vaši peněženku, před zbytečnými výdaji. Více informací zde...

5.00 z 5 - 3 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP