Bambino Mio pamut pelenkák

NAPPY PACK 400

Többrétegű pamut pelenkák

A Bambino Mio pamut pelenkák teljesen különbözőek a máig kapható klasszikus pamut pelenkáktól.

A Bambino Mio pelenkák hihetetlenül puhák és kényelmesek. Sűrűn szőtt minőségi pamutból készülnek, amely hagyja lélegezni a baba popsiját. Az eredeti Bambino Mio pelenkakülsőkkel együtt használva, maximalizálni tudja mindkét termék előnyeit.

A Bambino Mio pelenkák

  • Több díjjal jutalmazott termékek
  • A pelenka három részből áll. Střed plenky, tedy nejvíce zatížené místo má 8 vrstev z bavlny, zatímco obě vnější části plenky 4 vrstvy.
  • Mohou být snadno složeny různými způsoby podle osobních potřeb vašeho dítěte
  • Vyrobeny ze 100% bavlny, která se vyznačuje svou prodyšností
  • Dobře odvádí teplo a dítě se v nich nepřehřívá
  • Plenky mají prokazatelně dlouhou životnost, která vám poskytne možnost je využít na dalším mininku

Před prvním použitím plenky předeperte minimálně jedenkrát (lépe 2x-3x), plenka se trochu srazí, výrazně změkne a maximalizuje se tak její sací a absorpční kapacita.

Plenky se perou na 60 stupňů a v případě použití přípravku Mio Fresh stačí na 40°C. Ve srovnání s jinými systémy rychle schnou. Sušit je můžete na šňůře, ale mohou se také dávat do sušičky, která je ještě více zjemní, a nesmí se žehlit. Žehlením se výrazně snižuje jejich absorpční kapacita. Stejně tak používání avivážních prostředků snižuje absorpční kapacitu. V případě, že máte doma tvrdou vodu, používejte při praní změkčovače vody, chráníte tím pračku i plenky před vodním kamenem. Více informací o látkových plenkách Bambino Mio získáte zde...

5.00 of 5 - 1 votes
Thank you for rating this article.
×

TOP