neděle, 26 květen 2019 00:00

Přirozená volba

Stále více rodičů se dnes rozhoduje pro látkové pleny, které považují za nejlepší způsob péče o své dítě. Říká se jim vícekrát použitelné, látkové, prací, opravdové, funkční nebo také bavlněné plenky. Bez ohledu na název jde o moderní, ekologickou alternativu k jednorázovým plenkám.

Značka Bambino Mio je založená na hodnotách, které přinášeji kvalitu, pohodlí, maximální funkčnost a v neposlední řadě také styl. To je spolu s neustálým zlepšováním hlavním důvodem, proč tvrdíme, že nabízíme ty nejlepší plenkové systémy, které jsou na trhu dostupné.

Ať už si vyberete dvoudílný plenkový systém vhodný od narození až do doby přechodu na nočník, který je tvořen 100% bavlněnými, nádherně měkkými a přirozeně absorbujícími plenkami spolu s krycími kalhotkami Miosoft nebo jednodílný systém Miosolo, který představuje maximálně účinné a na moderních funkčních materiálech postavené řešení vše v jednom (All in One), vždy získáte naprosto aktuální systém pro přebalování. Oba mají jednoduché a snadné použití, doplněné praktickým příslušenstvím, které zvyšuje jejich hodnotu.

×

TOP